• English

To pravé

Místo pro Váš

Domov

Více o lokalitě

Lokalita

Rodinné domy Alterna se nachází v obci Sluštice ve Středočeském kraji, nedaleko městské části Praha 9-Koloděje mezi městy Říčany a Úvaly.

ALTERNA je navržena s cílem přinést vám nejen pohodlné bydlení, ale také vás ve své lokalitě obohatit o zážitky a společné chvíle strávené s rodinou.
Sport

Sport

SPORT A POHYB
Objevte širokou škálu sportovních aktivit pro zdravé tělo i mysl.
Za sportem můžete přímo ve Slušticích, milovníci jógy ve zdejším studiu Maitrea mohou navštívit pravidelné lekce, u fotbalového hřiště je možnost využít nové venkovní workout hřiště. V sousedních Říčanech zase do fitness centra, na bazén, nebo zimní stadion. Mladí uvítají říčanský sportovní park pro BMX spojený se skateparkem. Nebo si jen zaběhejte po malebném okolí Sluštic či vyrazte na vyjížďku na kolech.
Příroda

Výlety a příroda

Výlety a příroda
Sluštice jsou obklopeny přírodou a díky tomu se tak nabízí mnoho možností, jak trávit volný čas. Vyjet můžete na výlet do okolních měst, na hrady a zámky. Za návštěvu určitě stojí Kutná Hora, skanzen Kouřim, zámek Kačina či Český Šternberk.
Milovníci přírody si přijdou na své v nedalekém průhonickém parku, kde se můžete na jaře kochat krásnou rozkvétající zahradou, v horkých letních dnech se nabízí možnost trávit čas na koupalištích v okolí nebo rodiny s dětmi mohou navštívit několik zábavních parků, které jsou v blízkosti Sluštic.
Restaurace

Restaurace

Restaurace
Užijte si chvíle plné nových chuťových zážitků, objevujte neokoukané kombinace ingrediencí a nechte se unést atmosférou jedinečných podniků, které v okolí Sluštic můžete navštívit.
Jedním z nich je průhonická Hliněná Bašta, Paloma, asijská restaurace HA LONG či úvalský pivovar Libertas, kde si vychutnáte stálou nabídku i sezónní pivní speciály a samozřejmě další restaurace, které budou perfektní pro rodinné obědy nebo setkání s přáteli.
Doprava

Doprava

Doprava
Bezproblémový dojezd autem na okraj pražské metropole za 7minut. Do centra Prahy přibližně za 30min. Možnost využití PID ze snadno dostupné autobusové zastávky, kdy se i přestupem dostanete do Prahy za méně než 1hodinu.

Vlakové spojení do Prahy z okolních Říčan či Úval je také jednou z variant.
Obchody

Obchody

obchody & online supermarkety
Chcete nakoupit? Zůstaňte doma! Do Sluštic je zavedena dovážková služba online nákupních řetězců, ale pokud dáváte přednost osobním nákupům, v nedalekých Říčanech najdete, jak obchodní centrum, tak supermarkety a pokud vám ani to nestačí, tak v pražských obchodních centrech Westfield Chodov a Černý Most jste do 25min.

Do Sluštic dováží i online služby jako například Košík a Rohlik a funguje zde i doručení přes Wolt.
Vzdělání

Vzdělání

Vzdělání
Za vzděláním nebudou vaše ratolesti muset daleko, přímo ve Slušticích se nachází soukromá mateřská škola Maitrea a v sousední obci Sibřina je zasmluvněná kapacita MŠ a ZŠ. V okolí je několik dalších základních škol, včetně specializovaných, s rozšířenou výukou cizích jazyků, jako je škola OpenGate v Babicích.

Mapa služeb

V okolí objevíte
7
min
okraj
Prahy
30
min
centrum
Prahy
15
min
Průhonický
park
20
min
Westfield
Chodov
46
min
jizdy vlakem
Hlavní nádraží
Praha

sjednejte si

s námi schůzku ještě dnes

Zanechte nám zprávu a my se Vám brzy ozveme.

Kontaktujte nás

Upřesněte téma vašeho zájmu:

Kde jste se o nás dozvěděli:

Developer
Najdete nás
Klientské centrum
Rezidence Waltrovka
Budova Aviatica,
vchod I. (6 patro)
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
Alterna Sluštice
Developerský projekt promyšlený do posledních detailů, to je ALTERNA.
54 rodinných domů, které vynikají moderním vzhledem a kvalitním standardem. Při výstavbě jsme dali přednost materiálům a technologiím, které šetří životní prostřední a využívají obnovitelné zdroje.

Ideální varianta rodinného bydlení v klidu, na dosah velkoměsta.

#rodinnedomy #slustice #strednicechy #praha
© 2023 by VENUS INVESTMENT GROUP.