• English

S radostí oznamujeme, že naše společnost má tu čest spolupracovat s renomovaným generálním dodavatelem stavby, českou firmou Čech & syn stavební společnost, a.s.. Tato dlouholetá partnerství jsou pro nás zárukou kvality a odbornosti. V minulosti nám Čech & syn opakovaně prokázali svou schopnost dodat skvělou práci, a proto s napětím očekáváme vynikající výsledek naší aktuální spolupráce. Těšíme se na úspěšné dokončení projektu ALTERNA.

S radostí oznamujeme, že na pozemku jsme před koncem roku již zahájili zemní práce. Intenzivně se pracuje na přípravě terénu a vše probíhá podle předpokladů a harmonogramu.

Postupně vám přineseme další informace.

Zařizování nového domova pro vás nemusí být starost, ale při koupi domu ALTERNA radost!


V rámci zakoupení domu obdržíte jedinečný dárek v hodnotě až 400 000 Kč na vybavení interiéru vašeho nového domu.

Nyní máte jedinečnou příležitost dát svému bydlení osobitý styl od samého začátku.

Dlouhodobě spolupracujeme s HANÁK FORUM v Čestlicích, kde vám designéři vytvoří kompletní návrhy řešení interiéru zcela na míru. Poté bude váš dům právě tím místem, kde se budete cítit opravdu jako doma, dle svých představ.

Voucher můžete uplatnit i na kuchyňské spotřebiče a vestavný nábytek dle vašeho výběru, který je od společnosti HANÁK vyráběn v té nejvyšší možné kvalitě, sjednocených barvách i designu.

Nastěhujte se do hotového domu, ušetřete dlouhé měsíce zařizováním a bydlete tak mnohem dříve.

HANÁK FORUM
www.hanak-forum.cz

Náš obchodní tým je pro vás připraven s plně vybaveným a moderním klientským centrem, které vám poskytne veškerou potřebnou podporu.

Kolegové z oddělení prodeje vám budou k dispozici, abyste mohli bezstarostně projít celým procesem od výběru nemovitosti až po samotné předání klíčů.

Klientské centrum je navrženo tak, abychom vám usnadnili rozhodování. Zde máte přístup k vzorkům standardů, které nabízíme, abyste mohli vybrat to, co nejlépe odpovídá vašim představám. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vytvořit ideální domov pro váš nový začátek.

Adresa:

Rezidence Waltrovka

Budova Aviatica, vchod IA, (6. patro)

U Trezorky 921/2

158 00 Praha 5

Parkování možné v podzemních garážích nebo kdekoliv v okolí budovy.

V magazínu ESTATE & BUSINESS se Lukáš Randa společně s Anetou Randa Zahradníkovou rozpovídali s redaktorkou Janou Chuchvalcovou o aktuální situaci, budoucích plánech investiční skupiny a také o projektech společnosti v rámci developmentu. „Na podzim roku 2023 uvedeme na trh 3 developerské projekty v Praze a okolí. Jak sami říkáme, tvoříme lokality pro život a věříme, že nové projekty toho budou důkazem.“

Celý článek naleznete níže v odkazu.

https://estateandbusiness.cz/tvorime-lokality-pro-zivot/

S radostí oznamujeme, že jsme obdrželi pravomocné stavební povolení pro náš nový projekt 54 rodinných domů ALTERNA u Prahy.
Důležitý krok na cestě k realizaci byl minut a my jsme nadšeni, že ho konečně můžeme s vámi sdílet.
Znamená to také, že jsme připraveni nyní zahájit výstavbu a začít budovat váš budoucí domov.

Developer
Najdete nás
Klientské centrum
Rezidence Waltrovka
Budova Aviatica,
vchod I. (6 patro)
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
Alterna Sluštice
Developerský projekt promyšlený do posledních detailů, to je ALTERNA.
54 rodinných domů, které vynikají moderním vzhledem a kvalitním standardem. Při výstavbě jsme dali přednost materiálům a technologiím, které šetří životní prostřední a využívají obnovitelné zdroje.

Ideální varianta rodinného bydlení v klidu, na dosah velkoměsta.

#rodinnedomy #slustice #strednicechy #praha
© 2023 by VENUS INVESTMENT GROUP.